Rekomendacje

Jeśli podobała się państwu impreza proszę napisać parę słów i… polecać nas swoim znajomym… 🙂

(REKOMENDACJE I ZDJĘCIA MOŻNA DODAĆ KLIKAJĄC TUTAJ)

Aurelia i Kamil Szyszłowscy


Jeżeli szukacie wodzireja, który miałby poprowadzić Wasze wesele w
niestandardowy sposób, trafiliście idealnie. Wodzirej Miron na pewno
zaskoczy Was swoją ogromną energią, profesjonalizmem i świetnymi
pomysłami, aby ten wyjątkowy dzień był dla Was samą przyjemnością, a
dobra zabawa trwała do białego rana.
Dziękujemy Mirku za cudowne poprowadzenie naszej weselnej zabawy, która
dzięki Tobie oraz Idze pozostanie na długo w naszej pamięci. Nasi
goście tak jak i my są zachwyceni 🙂 Z całego serca polecamy!!!

Natalia i Daniel Musiałowscy


Super wodzirej, super człowiek!
Na weselu prowadzonym przez Wodzireja Mirona świetna zabawa jest
gwarantowana, jesteśmy mega zadowoleni. Poziom zaangażowania w trakcie
imprezy oraz przed, w trakcie organizacji jest nieoceniony. Zawsze służy
radą. Wszyscy nasi goście, dzięki niemu bawili się świetnie. Miron
prowadzi wiele świetnych i kreatywnych zabaw. Szczerze polecamy. Najlepszy
wybór na prowadzenie imprezy. W zestawie z DJ Igą – wulkanem energii,
Para Młoda ma gwarancję udanej zabawy weselnej.

Marta I Dawid Kałamajka


Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, więc należy je
zaplanować od początku do końca, by było idealne dla Nas.
Wszystko już mieliśmy zaplanowane prócz orkiestry. Długo szukaliśmy gdyż
zależało nam na dobrej zabawie i muzyce. Wiele zespołów weselnych
oferowało swoje usługi ale jakoś nie mieliśmy do nich przekonania, aż
do czasu kiedy poszliśmy na wesele siostry mojego męża. To była tak
świetna zabawa , że już wiedzieliśmy ,że nie chcemy nikogo innego.
Oryginalne zabawy, dużo tańców i śmiechu. Wodzirej Miron jakby
stworzony do tego co robi. To była doskonała decyzja. Do dziś goście
miło wspominają jak się bawili, a to przecież ważne by wspominać z
uśmiechem na buzi. zatem z czystym sercem polecamy i pozdrawiamy:)

Marlena i Mariusz Musielak


Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela, to
właśnie w dużej mierze dzięki Wam ten szczególny dla nas dzień, stałsię jeszcze bardziej wyjątkowy. Nasi Goście byli zachwyceni, MY bawiliśmy się świetnie – zero nudy, same miłe niespodzianki i pełena klasa! Jednym słowem NAJLEPSZE wesele na jakim byliśmy! Serdecznie pozdrawiamy!

Cysia&Darek Groth


Drogi Mironie! 🙂 Dziękujemy Tobie oraz Idze za cudowne poprowadzenie naszego wesela!!
Doskonała Zabawa! Radosna atmosfera! Nieznikające uśmiechy na twarzach wszystkich gości – Kaszubi i Koszalinianie zachwyceni:)! Do tego nieustannie płynąca od Was pozytywna energia 🙂 Z całego serca dziękujemy za tak piękną oprawę tych wyjątkowych dla NAS Chwil:) Świątecznie pozdrawiamy i życzymy rodzinnych i radosnych Świąt!

Sara i Kamil Kapustka


Gorąco polecamy imprezy prowadzone przez Wodzireja Mirona:) byliśmy wcześniej na takiej i niewyobrażaliśmy sobie, aby Nasze wesele prowadził kto inny niż On. Wszyscy na naszym weselu starsi i młodzi bawili się super:) do tego genialne prowadzenie i super zabawy w których (w dwóch zabawach) Miron- wywróżył Nam syna i za kilka miesięcy będzie z Nami mały Krzyś:) Mamy nadzieję, że uda Nam się w przyszłości spotkać na nie jednej zabawie czy weselu prowadzonym przez Niego:):):)

Aleksandra i Piotr Wis


Wodzireja Mirona poleciły mi koleżanki w pracy. U jednej z nich prowadził wesele syna, u drugiej wesele brata. Koleżanki opisywały go bardzo pozytywnie, mówiły, że to człowiek z klasą, który na pewno zrobi świetną imprezę i nie będzie osoby, która nie wyjdzie na parkiet:)
Słowa koleżanek: (cytuję) „Ola dajemy sobie ręce uciąć za Mirona”, sprawdziły się w 100% a nawet bardziej.
Mironie dziękujemy Ci za super zabawę, za tą cudowną atmosferę, którą dla nas stworzyłeś, za zabawy i niespodzianki, które dla nas przygotowałeś, a przede wszystkim za to, że znalazłeś dla nas termin i byłeś z nami. Do dziś znajomi i rodzina dzwonią do nas i dziękują nam za cudowne wesele, za WODZIREJA i DJ IGĘ, którzy je prowadzili. Dziękujemy Wam z całego serca i polecamy wszystkim, wszystkim, wszystkim….tylko Was:*:*:*

Magda i Tomek Giewiner


Planując tak ważną dla nas uroczystość jaką było nasze wesele, chcieliśmy aby nie było ono banalne jak każde inne, po prostu z klasą… Na Mirona trafiliśmy przez przypadek. Wykonaliśmy telefon i zarezerwowaliśmy termin. Pamiętamy dokładnie jak przed ślubem, ustalając szczegóły uroczystości mielismy obawy do jakże innego scenariusza imprezy i wtedy Pan zadał mi pytanie „Pani Madziu czy wybrała Pani jakąś tam kapelę, czy prawdziwego wodzireja? – Wy macie się dobrze bawić i o nic nie martwić a ja będę czuwał nad wszystkim” 🙂 Odpowiedź jest oczywiście prosta… Nasz wybór był strzałem w dziesiątkę. Miron to nie tylko profesjonalista i świetny organizator imprezy ale przede wszystkim bardzo ciepły i wspaniały człowiek 🙂 Polecamy Mirona wraz z DJ. w 100 % i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze w jego towarzystwie, nie na jednym weselu.

Katarzyna i Mateusz Grzelak


Obiecaliśmy nie słodzić w rekomendacji, bo kto w to uwierzy… to trzeba po prostu przeżyć!!!
Nie możemy powiedzieć, że byliśmy zadowoleni z tego jak Miron poprowadził nasze wesele… ponieważ to za słabe słowo. Byliśmy ZACHWYCENI !!! Nasze wrażenia (i naszych gości) były jednoznaczne – wybór Mirona był najlepszy! Było to najlepsze wesele na jakim byliśmy (a byliśmy na prawdę na wielu).
Dla przyszłych par, które się zastanawiają czy wybrać Mirona możemy
powiedzieć jedno…
Jeżeli pragniecie w tym wyjątkowym dniu:
– niezapomnianej imprezy (w dobrym tego słowa znaczeniu)
– idealnie dobranej muzyki puszczanej przez roztańczonego DJ-a,
– fachowej obsługi i prowadzenia całej uroczystości (wyłączając kościół – tam musicie sobie niestety sami poradzić ;D potem to już tylko bajka…jak to mówi Miron)
– zero stresu dla młodej pary, która może się bawić razem z gośćmi, ponieważ nad wszystkim panuje wodzirej,
– integracji gości i niespodzianek (również dla Państwa Młodych),
– zabaw dla osób w każdej grupie wiekowej,
– prowadzącego który każdego…naprawdę KAŻDEGO zachęci do zabawy …
– zero żenady, dużo śmiechu i wygibasów i ubawu po pachy,
– zaskoczenia gości gdy pierwszy raz widzą drobnego faceta we fraku i pytają „kto to taki? skąd go wytrzasneliście? jest niesamowity!!!
– nietypowych, ale jakże wymownych pytań gości po weselu typu: to kiedy będzie kolejny raz? za rok 🙂
– jednym słowem WSPANIAŁEJ ZABAWY do białego rana… w butach, bez butów, na bosaka, jak się tylko da, byle się jeszcze pobawić… polecamy grupę Wodzireja Mirona z zamkniętymi oczami!!!
My tego doświadczyliśmy i nie zamienilibyśmy tego zespołu na żaden inny, było genialnie!!!

Edyta i Kuba Mackiewicz


Wodzireja Mirona polecił nam kolega, którego wesele Pan Miron miał okazję prowadzić. Kolega za nic w świecie nie chciał pokazać nam filmu z zabawy, mówił, że popsujemy sobie cały efekt „WOW”, i miał rację. Nasz wybór „w ciemno” okazał się strzałem w 10tkę! Nigdy byśmy nie pomyśleli, że może być tak pięknie! Pan Miron poprowadził nasze wesele w tak wspaniały i niezapomniany dla nas sposób… Pamiętał o wszystkim. Zabawy jakie nam zafundował sprawiły, że nikt z gości nie siedział. Każdy brał w nich czynny udział, dzięki temu było tak niezwykle. Bawili się dosłownie wszyscy, w każdym wieku! Nigdy byśmy nie przypuszczali, że na własnym weselu możemy się tak rewelacyjnie bawić 🙂 Było po prostu jak z bajki 🙂 Dziękujemy serdecznie za wszystko! Za każdy efekt „WOW” 🙂

Daga i Radek Soberscy


Długo zastanawialiśmy się nad wyborem orkiestry na nasze wesele. Wysłuchaliśmy kilka kapel, ale żadna nie zachwyciła nas… Decyzję o spotkaniu z Tobą Mironie podjęliśmy bardzo spontanicznie, po wysłuchaniu szczerej opinii koleżanki, którą podwoziliśmy z imprezy. Wówczas powiedziała Nam, że ostatnio była na weselu, które prowadziłeś i nigdy wcześniej tak dobrze się nie bawiła. Teraz wiemy, że wybór ten okazał się doskonały. Jesteś cudownym człowiekiem.. energicznym, pełnym charyzmy. Stworzyłeś wspaniałą atmosferę, co przełożyło się na świetną i niezapomnianą zabawę. O piątej nad ranem tańcząc i żegnając Naszych gości na scenie, wiedzieliśmy, że było to najwspanialsze wesele….
P.S Gdyby ktoś chciał zaraz po ślubie zamieszkać z kimś jeszcze…to MIRON ma cudowne białe kotki my SNOOW-y wzieliśmy…:)
Pozdrawiamy

Marzena i Piotr


Naszym marzeniem było coś co w opiniach małżeństw było niemożliwe, a mianowicie dobra zabawa nowożeńców na swoim własnym weselu. Bez zamartwiania się czy wszystko dobrze wypadnie, czy goście są zadowoleni. Wodzirej rozwiązuje te dylematy. Dzięki takiej osobie nowożeńcy mogą poczuć się jak goście i w pełni oddać się uczcie i zabawie, która w naszym przypadku była bardzo,bardzo udana. To był trafny wybór, polecam Wodzireja Mirona jeżeli, tak samo jak my, chcecie dobrze bawić się na tej najważniejszej w Waszym życiu imprezie. Same pozytywne wrażenia nasze i naszych gości.

Paulina i Marek Deptuła


Chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Mironowi, za to, że najważniejszy dzień w naszym życiu był bajeczny. Cała noc pełna zabawy, wzruszeń i śmiechu zostanie na długo w naszych wspomnieniach, jak i naszych gości. Można by tu pisać i pisać jak było cudownie. Cóż tu więcej pisać… po prostu trzeba przeżyć taką imprezę, organizowaną przez Pana Mirona 🙂 Chcielibyśmy Panu podziękować, wraz z rodziną i znajomymi, za tak cudowną noc.

Kamila & Bartosz Gera


Raz jeszcze dziękujemy za wspaniałą zabawę BYŁO BOMBOWO !!!!!!!

Rada Rodziców w Gimnazjum W Dąbiu Lub.


Dowiedzieliśmy się ,że Wodzirej Miron jest świetny w prowadzeniu nie tylko wesel ale wszystkich zabaw bez wyjątku! Nam Pan Miron prowadził zabawę andrzejkową i wszyscy byli „w niebo wzięci” a po zabawie wszyscy stwierdzili że taki duet jest lepszy od orkiestry gdyż Dj zapewnia zróżnicowaną muzykę dla wszystkich , która przypadła do gustu każdemu z gości a Wodzirej prowadził różne animację i na siłę nie wyciągał do zabawy i to bardzo podobało się gościom. Wszyscy doskonale bawiliśmy się przez całą noc a efektem zabawy jest to że zaraz zarezerwowaliśmy termin na… następną zabawę 🙂 Bardzo dziękujemy za wspaniałe Andrzejki!
Jeszcze raz dziękujemy i POZDRAWIAMY !

Julita i Michał Krupscy


Wodzirej Miron to był nasz strzał w dziesiątkę! Nigdy wcześniej nie byliśmy na weselu prowadzonym przez wodzireja i DJ-a. Jednak ogrom pozytywnych opinii znalezionych przez nas na różnego rodzaju forach internetowych przekonał nas aby zaryzykować i postawić właśnie na taki duet! To była jedna z najtrafniejszych decyzji związanych z naszym weselem. Efekt nas samych bardzo pozytywnie zaskoczył! Mnóstwo pozytywnych emocji, ogromne zaangażowanie i wszystko dopięte na ostatni guzik. Doskonała oprawa muzyczna jak i różnego rodzaju lamp rozstawionych na sali tworzyły cudowny efekt! wyjątkowo poprowadzone oczepiny, jak również zabawy w trakcie wesela sprawiły, że nawet przez chwilę nikt się nie nudził a goście do dziś wspominają i chwalą nasze wesele! Z czystym sumieniem polecamy tak cudowny duet znajomym!
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy!

Wiola i Łukasz Szeredi


Byliśmy z małżonką na wielu weselach u znajomych i rodziny, więc mamy sporą skalę porównawczą. Szczerze możemy polecić, zarówno Mirona jak i jego Dja, którzy świetnie z sobą współpracowali. Impreza od początku do końca była żwawa, goście ciągle na parkiecie, sporo zabaw dopasowanych do konkretnych grup wiekowych i płci. Wszelkie ustalenia poprzez skypa, co w przypadku osób zaganianych, albo niezorganizowanych (takich jak my 🙂 ma ogromne znaczenie. Śmiało można „oddać się w ręce Mirona” a i doborem muzyki też nie ma co zawracać sobie głowy bo świetnie panują nad nią. Ważne jest przy tym wszystkim, że cena jest naprawdę bardzo atrakcyjna w stosunku do tego co oferują 🙂
Pozdrawiamy jeszcze raz i polecamy!

Agnieszka i Bartek Tymrakiewicz


Drogi Panie Mironie!!!
Bardzo, bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę, piękną oprawę muzyczną i niesamowite oświetlenie. Wesele zostało poprowadzone przez Pana świetnie!!! Jednym słowem mówiąc DZIĘKUJEMY – a jest naprawdę za co!!! Naprawdę warto było…, Polecamy wszystkim :)))

Jagoda i Michał Kramarek


Jeśli marzysz o wyjątkowym i niezapomnianym weselu zaufaj Mironowi! Swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem sprawi, że ten jedyny dzień w życiu będziesz wspominać jak cudowny sen z łezką w oku 🙂 Od początku do końca wszystko zaplanował i poprowadził z niesamowitym wyczuciem i smakiem. Nie było osoby na naszym weselu, której by się nie podobało 🙂 Wodzirej Miron zadbał również o to, by poza wspaniałymi zabawami dopasowanymi do wieku weselników, również muzyka jak i oświetlenie było odpowiednie. To nie prawda, że prawdziwe wesele uda się tylko przy orkiestrze! Naprawdę jest co wspominać i żałujemy tylko, że nie zdecydowaliśmy się na pamiątkę w postaci filmu, bo było co nagrywać 🙂
Jeszcze raz dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy

Justyna i Radek Kulawiakowie


Witamy:)
Rewelacja, cóż innego możemy napisać. Wesele było świetne, na lepszym nie byliśmy. Ale co równie istotne, goście weselni są podobnego zdania. Cenne wskazówki organizacyjne, super zabawy, kawałki dla każdego… Panie Mirku ogromnie dziękujemy za super wesele, nie mogło być lepsze 🙂

P.S. Jeżeli się zastanawiacie, przyszli małżonkowie, czy wybrać zespół czy duet wodzirej plus Dj to zdecydowanie wybór jest oczywisty – Grupa Wodzirej Miron. Nie martwcie się, że Wasza rodzina nigdy się nie bawiła na weselu z wodzirejem bo wszyscy będą zachwyceni, tak jak to było w naszym przypadku.
Pozdrawiamy i dziękujemy!

Katarzyna i Paweł Grupińscy


Gorąco polecam – 100% Doskonałej Zabawy.
Powiem Krótko:
-Moja mama, dla której wesele ” bez prawdziwej orkiestry to nie wesele” – zmieniła zdanie!
-Od Wujka usłyszałam komentarz:”Kasia! Od ponad 20 lat chodzę na wesela…, byłem na bardzo wielu i muszę Ci powiedzieć, że na lepszym weselu to w życiu nie byłem” Osoby na moim weselu, dla których taniec to kara, bawiły się jak szalone (do tej pory nie mogę wyjść z podziwu, jakim cudem udało się to Panu Mirkowi – po prostu czarodziej!) Doskonale dobrana muzyka, świetne i oryginalne zabawy,wiele niespodzianek! Zresztą proszę zobaczyć na zdjęcie obok do tego nie jest potrzebny żaden komentarz, a to był tylko przedsmak wspaniałej zabawy jaką zapewnił nam Pan Mirosław.
Jeszcze raz dziękujemy 😀

Marta i Łukasz Budny


Nasz- najlepszy wodzirej na świecie 🙂 poruszył każdego do tańca. Wszystko zorganizował począwszy od naszego wejścia na sale do ostatniego gościa 🙂 Pierwszy taniec, oczepiny, podziękowania dla rodziców-wszystko z gustem i klasą. W trakcie wesela wiele niespodzianek – goście byli zachwyceni. Najlepsza rekomendacją jest chyba fakt ze wesele trwało do rana, a poprawiny do późnych godzin nocnych. Właśnie dzięki Mironowi i Jego Didżejowi – goście nie schodzili z parkietu. Gdybyśmy mieli wybrać drugi raz, nie zastanawialibyśmy się ani chwili. Niepowtarzalny człowiek i najlepszy wybór:)
Polecamy z całego serca i pozdrawiamy!!

Natalia i Mikołaj Wiśniewscy


Szanowny Panie Mironie:) Dziękujemy raz jeszcze za poprowadzenie naszego wesela. Wybór Państwa zamiast orkiestry był „strzałem w 10” 🙂 Zespół nie miałby najmniejszych szans na stworzenie tak niesamowitej atmosfery. Od samego początku goście zostali porwani do zabawy. Muzyka dobrana super, genialne pomysły, rewelacyjne zabawy a wszystko na bardzo wysokim poziomie – pełen profesjonalizm i takt. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – zarówno Ci najmłodsi, jak i starsi. Z pełną świadomością polecamy wszystkim 🙂
Pozdrawiamy serdecznie

Anna i Daniel Khan


Drogi Mironie!
W imieniu rodziców i swoim serdecznie Ci dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela, które w Twoim i Dja wykonaniu przewyższyło w każdym elemencie nasze oczekiwania. Począwszy od przygotowania pięknej dekoracji światłem naszej sali przez muzykę i zabawy. My jesteśmy bardzo zadowoleni jak i nasi goście. Odbieramy tak pozytywny rezonans gości, zarówno tych polskich jak i niemieckich oraz angielskojęzycznych – jakich sobie nie możesz wyobrazić. Nie wierzyłam, że uda Ci się sprowadzić gości z Niemiec na parkiet! A jednak pełen sukces! 🙂 Polecamy Twoje usługi i mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję bawić się na imprezach przez Ciebie prowadzonych.
Herzlichen Dank und alles Gute fuer Deine persoenliche und berufliche Zukunft!

Malwina i Wiktor Dudzińscy


Witamy Panie Mironie 🙂 Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie naszego wesela. Wesele było cudowne, wszyscy goście świetnie się bawili i wspominają tą imprezę i Pana z uśmiechem na ustach. Sposób prowadzenia wesela tańce i zabawy były powyżej naszych oczekiwań. Z całego serca dziękujemy i polecamy Wodzireja Mirona wszystkim tym, którzy chcą, aby ich wesele było wyjątkowe, oryginalne i eleganckie. Pan Miron zadba o to, aby wszystko było na wysokim poziomie. Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje… Przyczynił się Pan do tego, że nasze wspomnienia z Tego dnia są piękne 🙂
Pozdrawiamy cieplutko

Magda i Przemek Hlib


Szczerze mówiąc z chęcią byśmy jeszcze raz zrobili wesele z Pana udziałem. Pana pomysły na dobrą zabawę są niemożliwe ! Było super! Wszyscy goście byli pod wielkim wrażeniem i także świetnie się bawili.Podziękowania są również dla DJ-a,który nie tylko puszczał muzykę lecz tańczył i zachęcał do wspólnej zabawy 🙂 🙂 Jeszcze raz dziękujemy ślicznie za wszystko!!!
Pozdrawiamy:):)

Cała grupa Sylwestrowa Polonii Berlińskiej


Panie Mirosławie! Chciałabym Panu bardzo podziękować za tak wspaniale poprowadzenie zabawy Sylwestrowej – Niechorze 2012. Mimo, że nasza sala nie była (wielkościowo) wymarzona, potrafił Pan bez żadnego ale „wyczarować” więcej miejsca, co sprawiło,ze wszyscy ruszyliśmy na parkiet. Bywaliśmy już na różnych imprezach, czy to balach czy weselach ale jeszcze nikt tak dobrze nie bawił towarzystwa. Bawiliśmy się świetnie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Muzyka była super dobrana do całego towarzystwa. Doskonale wyczuwał Pan co, jak i kiedy trzeba zagrać. Brawo! Z wielka przyjemnością będziemy Pana polecać wszystkim znajomym, którzy będą stać przed podjęciem decyzji „kto dzisiaj u nas zagra”. Cala nasza grupa wyjechała z Niechorza bardzo, bardzo zadowolona i cały czas wspomina, ze ktoś potrafi tak super prowadzić zabawę. Mam nadzieje, ze to nie będzie nasze ostatnie spotkanie z Panem i ze jeszcze będziemy mogli skorzystać z Pańskiej oferty.
Pozdrawiamy i Dziękujemy jeszcze raz Bardzo Serdecznie.

Justyna i Tomasz Mrożek


Kontakt do naszego Wodzireja przekazał nam nasz fotograf Przemek Markowski, który miał przyjemność obsługiwać tę samą imprezę i postanowiliśmy się spotkać, choć już wtedy pamiętam, że mieliśmy sporo wątpliwości co do „instytucji” wodzireja gdyż stereotypowo według nas musiała być orkiestra, ale… Od pierwszego spotkania mniej więcej rok przed najważniejszym dniem naszego życia zauroczył nas Pan swoją osobą, na tyle że już po kilku minutach od wspólnej rozmowy wiedzieliśmy, iż nasz wybór padnie właśnie na Pana. W dniu ślubu zaskoczył nas Pan na całej linii. Było cudownie! Praktycznie nikt z gości nie siedział. Wszyscy bawili się do przysłowiowego białego rana! Nasz wybór był doskonały! Panie Mirku, Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za to, że towarzyszył nam Pan w tak ważnym dniu, oraz za to, że sprawił Pan iż był on tak wyjątkowy. Goście byli pod wrażeniem, po weselu z uśmiechem na twarzy mówili o Panu – „Mały WIELKI człowiek”.
Dziękujemy z całego serca i pozdrawiamy serdecznie.

Kasia i Adam Żymełka


Dziękujemy bardzo za wspaniałe wesele oraz poprawiny, które Pan
poprowadził dla nas. To było naprawdę najpiękniejsze wesele na jakim
byliśmy i bardzo nas to cieszy że to było nasze wesele 🙂
Goście byli bardzo zadowoleni, muzyką, tańcami oraz zabawą.
Bawiliśmy się świetnie do białego rana. Na pewno będziemy Was polecać 🙂
Pozdrawiamy serdecznie.

Natalia i Michał Rymsza


Panie Mirosławie,
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za poprowadzenie naszego wesela. Bardzo jesteśmy zadowoleni! Wszystko wyszło idealnie, tak jak zaplanowaliśmy a nawet lepiej 🙂
Za 10 lat powtórka 😉
Raz jeszcze dziękujemy bardzo i gorąco pozdrawiamy Was serdecznie !

Aneta i Maciej Cinka


Panie Mironie,

Chcielibyśmy podziękować za wspaniałe wesele jakie Pan poprowadził dla nas w dniu 12 maja 2012r Wybór nasz był praktycznie w ciemno gdyż mieliśmy tylko polecenie naszej Cioci ,która była z Panem na weselu i od pierwszego spotkania wiedzieliśmy,że jest on najlepszy. Wyjątkowa zabawa i zachwyt gości w tym dniu były tylko potwierdzeniem tego, że pod lepsze „skrzydła” trafić nie mogliśmy. Nawet najzagorzalsi przeciwnicy tańców brali czynny udział w zabawach prowadzonych przez Pana 🙂 Dziękujemy za cudowne wesele – wspaniałą noc, no i super poprawiny.
Szczerze polecamy i pozdrawiamy!

Małgorzata i Łukasz Włochal


Wodzirej Miron w pełni spełnił nasze oczekiwania. Jest świetny w tym co robi. Czuwał nad naszym weselem od początku do końca. Słucha pomysłów młodych i realizuje je na weselu, ale oczywiście sam też ma wiele niespodzianek. Stawia na integracje na parkiecie, zna mnóstwo świetnych zabaw, natychmiast przekonuje do siebie gości, zarówno starszych jak i młodszych. Po weselu zostało bardzo dużo jedzenia, bo goście woleli tańczyć niż jeść i dzięki Panu Mironowi wszyscy goście zostali do końca wesela 🙂 Naprawde warto Mu zaufać.

Gorąco polecamy!

Renata i Marek Zwiewka


Nie mogłam doczekać wesela koleżanki która powiedziała, że będzie nie miałą niespodziankę dla gości – prawdziwych Wodzirejów na swoim weselu. Wesele poprowadził wspaniale Wodzirej Pan Kazimierz Chojna. Byliśmy na wielu weselach i dopiero uświadomiliśmy sobie wtedy jaka jest różnica między wodzirejami, a zespołem muzycznym i od razu wiedzieliśmy kto poprowadzi nasze wesele, mimo to, że w naszej rodzinie jeszcze tego nie było 🙂 I zrobił się problem – niestety zajęty nasz termin jak i duża odległość. Zaczęły się poszukiwania wodzireja zakończone sukcesem… którego mieliśmy „niedaleczko” i długo by jeszczeo tym pisać 🙂
Drogi Mironie! Naszą decyzją ,że wybraliśmy Was a nie zespół muzyczny zrobiliśmy wielką furorę i tylko my wiemy jak dziękowali nam goście a dzieci były przeszczęśliwe 🙂 gdyż zajęliście się też nimi czego na pewno nie zrobił by żaden zespół. Dziękujemy za wspaniałą oprawę naszego wesela – grę światła i słowa, super zabawy-lustrzane tańce i zróżnicowaną muzykę dla wszystkich… Dziękujemy Ci też za to ,że dałeś nam poczucie spokoju od momentu podpisania umowy po poprawiny… A jak było?… Cudownie, weselnie i radośnie!
Pozdrawiamy serdecznie 🙂

Marta i Bartek Kalupa


Panie Mirku!
Chcieliśmy raz jeszcze serdecznie Panu podziękować za niezapomnianą zabawę i za wspaniałe poprowadzenie naszego wesela. Nie mogliśmy lepiej trafić, niż do Pana. Dziękujemy Panu za cierpliwość, którą Pan okazywał przed naszym weselem. Pozdrawiamy również Dj’a, który również spisał się na medal.
Ps. Nie tylko my, ale również Nasi goście do dnia dzisiejszego wspominają Pana z uśmiechem.
Dziękujemy.

Anna i Sebastian Jeżewscy


I co tu pisać?… 🙂
Bardzo polecamy Wodzireja Mirona oraz jego D-ja do prowadzenia wesela.
gdyż są Oni gwarancją wspaniałej zabawy do białego rana.

Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!

Sylwia i Marcin Czarnikowie


Śmialiśmy się z Panem Mironem, że powinniśmy nakręcić program pod tytułem „Jak przygotować świetne wesele w dwa tygodnie?”. Właściwie to sami byliśmy w szoku, ale jesteśmy najlepszym dowodem na to, że jest to możliwe…:) Niewątpliwie niesamowity wkład w jakość naszego wesela wniósł Pan Miron wraz z Dj Maksem, (nawiasem mówiąc, moim kolegą z roku) Kiedyś na jakiejś akademickiej imprezie, Maks „chwalił się” że gra na weselach wraz z Wodzirejem i dzięki temu-tej znajomości mieliśmy najwspanialsze wesele, na jakim byliśmy, w dodatku, nasze własne *) Goście byli pod ogromnym wrażeniem, zachwyceni rozmaitością i niebanalnym stylem prowadzenia wszelkich synchronicznych tańców, zabaw i cała oprawą. Generalnie wszystko na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, zaangażowanie i entuzjazm od pierwszych do ostatnich chwil imprezy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak cudowną atmosferę i fantastyczne wspomnienia! Wodzirej i Dj na 1000% godni polecenia. Wszystkiego dobrego Panie Mironie! Pozdróweczki dla Maksa 😉

Nina i Łukasz Hoffa


Drogi Mironie.
Jeszcze raz chcieliśmy podziękować z całego serca za to, że poprowadziliście Nasze wesele tak, że będziemy je pamiętać do końca życia! Najlepszą rekomendacją są opinie Naszych gości którzy nie mogą się nachwalić jak się super bawili. Dla Wszystkich którzy wahają się czy wybrać orkiestrę czy wodzireja i dj’a My mówimy zdecydowanie – zespół Wodzirej Miron!!! Profesjonalizm i dbanie o atmosferę, genialne pomysły, super muzyka, zero nudy i zero żenujących oczepin.
Pozdrawiamy najlepszego Wodzireja i Dj’a na świecie 😀 !!!

Iza i Krzysztof Berlińscy


Witamy Panie Mironie!:)
Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za piękne wesele,wciąż żywe w naszych wspomnieniach jak i wspomnieniach naszych bliskich. Było super i lepiej sobie tego nie wyobrażaliśmy, wręcz przeciwnie 😉 to co się działo, przerosło nasze oczekiwania i pamiętam z jakim żalem patrzyłam na zegarek, że to już piąta!:) Wszyscy się świetnie bawili, razem – młodzi i starsi ,a tak się bałam, że tego nie da się osiągnąć jednocześnie. Do dziś słyszymy, że goście na żadnym weselu tak dobrze się nie bawili, jak na naszym i WIELKA w tym zasługa Pana, Panie Mironie 😀 Dlatego polecamy i będziemy polecać. I warto zmienić termin swojego ślubu, by mieć na nim Pana 😉 tak jak my zrobiliśmy i to był strzał w 10! Pozdrawiamy i do zobaczenia być może na jakimś weselu! 🙂

Beata i Szymon Kraczkowscy


O Panu Mironie można by pisać wiele, ale całość jego pracy można ująć w dwóch słowach: „Pełen Profesjonalizm”. Pan Miron czuwa nad imprezą weselną od samego jej początku, przygotowania, do ostatnich taktów puszczanej przez siebie muzyki. Ze swoimi klientami uzgadnia szczegóły imprezy, tak, by zaproszeni goście nie mogli pomyśleć o nudzie. Przeprowadzane przez Niego zabawy oraz animacje są ciekawe i zabawne – brak tu „folkloru”, typu jedzenie mąki na czas, czy innych rzeczy, które potrafią zażenować. W pełni polecamy Pana Mirona i Maksa i bardzo cieszymy się że to oni (a nie kolejna tandetna kapela) poprowadzili nasze wesele.
Serdecznie pozdrawiamy!!!

Karolina i Jarek Kurowscy


Wodzireja Mirona wyszukaliśmy w sieci i absolutnie nie zawiedliśmy się bazując na rekomendacjach na stronie. Już po pierwszej rozmowie telefonicznej wiedzieliśmy, że trafiliśmy na profesjonalistę i osobę, która posiada duże doświadczenie. Pan Miron okazał się cudownym człowiekiem, pełnym energii i pomysłów. Świetnie i z klasą poprowadził całe wesele, z wyczuciem dobrając repertuar oraz zabawy. Nasi goście bawili się doskonale!
Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy!!

Agnieszka i Paweł Banaszak


Niewielu jest ludzi, którym można całkowicie zaufać i powierzyć tak ważne zadanie. Pan Miron zachwycił nas pomysłowością, profesjonalizmem i elegancją. Zjednał przyjacielską, ciepłą atmosferą i pobudził wszystkich gości do wspaniałej zabawy. Za to wszystko jesteśmy Mu niezmiernie wdzięczni. Osoba Pana Mirona na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci.
Dziękujemy!

Ania I Gerard Wollaston


Panie Mirosławie
To był najwspanialszy wieczór naszego życia 🙂 Obie rodziny bawiły się wspaniale a goście z Australii byli wręcz zachwyceni naszymi tradycyjnymi tańcami i zabawami, którymi nas Pan zabawiał i zachwycał. Również Polska część gości bawiła się wyśmienicie do na nowo odkrytych tańców i mieszanych ze współczesnymi stylami. Goście jeszcze długo wspominali Pana profesjonalizm, wspaniale podejście do naszych rodzin jakże różnych – międzynarodowych gości. Po pierwszej rozmowie z Nim na Skype mój mąż Gerard zaufał mu mimo ,ze nie rozumiał ani słowa :)) a ja mu tłumaczyłam) i powiedział: „ten wodzirej wie o czym mówi, podoba mi się jego podejście do nas, Naszych gości i wyboru muzyki”. I mąż zaufał Mu a następnym miejscem naszego spotkania było nasze wesele i wiecie co było?… Tak jak napisałam WSPANIALE!!! Polecamy pana Mirosława i jego DJ jeśli chcecie mieć wspaniale wesele a w szczególności jak masz gości z różnych krajów.

Agnieszka i Radek Michalscy


Panie Mironie,
Dzięki Panu, nasza impreza weselna była dokładnie taka jak sobie ją wymarzyliśmy. Po pierwsze, zainteresował nas Pan swoją stroną internetową. Po drugie, ujął nas Pan swoją osobą przy wstępnym spotkaniu i ustalaniu szczegółów wesela. Po trzecie, sprawił Pan, że nasi goście do tej pory wspominają ten jakże wyjątkowy dla nas wieczór poprowadzony przez Pana z wielką klasą i elegancją.
Serdecznie pozdrawiamy

Ania i Marcin Siudajewscy


Drogi Panie Mirku!

Dziękujemy Panu w imieniu naszym jak i Naszych gości weselnych za rewelacyjne poprowadzenie naszego wesela, za zabawę i muzykę która wciągnęła na parkiet nawet największych sceptyków, którzy nie dowierzali że wodzirej może tak zintegrować i rozbawić gości weselnych. Dzięki Panu były to niezapomniane dwa dni fantastycznej zabawy weselnej
i cudownych wspomnień na całe życie…
Polecamy z całego serducha!!! Świetna zabawa gwarantowana 🙂

Pozdrawiamy gorąco!

Olga i Tadeusz Buczek


Znaleziony przez przypadek adres strony internetowej Wodzireja Mirona okazał się strzałem w dziesiątkę 🙂 Po przeczytaniu rekomendacji na stronie i rozmowie telefonicznej od razu zdecydowaliśmy się na zarezerwowanie terminu wraz z wpłaceniem zaliczki. Decyzja była bardzo trafna, gdyż wesele poprowadzone przez Wodzireja Mirona było najlepszym na jakim mogliśmy być (kilku gości weselnych powiedziało nam, że bawiło się lepiej niż na swoim weselu). Super dobrana muzyka, genialne wykonanie różnych tańców z przebraniami oraz sama nauka tańców na długo pozostanie w naszej pamięci i do dziś wzbudza uśmiech na twarzy 🙂 Z całego serca dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie uroczystości weselnej z klasą i wdziękiem.

Kasia i Bartek Żukiewicz


Prześwietny, Niepowtarzalny i Niezapomniany Mistrzu Ceremonii, Drogi Wodzireju Mironie! Twoja rewelacyjna osobowość, poczucie humoru i profesjonalizm ujęły wszystkich naszych gości. Miron, dziękujemy Ci ogromnie za wszystko!!! Za wspaniałą atmosferę, za spełnienie dziecięcych marzeń za wdzięk z jakim porwałeś wszystkich do tańca. Byłeś narratorem całej ceremonii, osobą, która przeniosła innych w świat, świat przepięknego, pełnego klasy wesela. Do dzisiaj dzwonią nasi goście oczarowani z podziękowaniami za tak niesamowicie zorganizowany wieczór. Dziękujemy Tobie i Twojemu didżejowi za profesjonalne poprowadzenie wesela i niezapomniane chwile, które towarzyszą nam do dnia dzisiejszego. Lepszej imprezy być nie mogło!!!
Polecamy i pozdrawiamy gorąco

Asia i Maciej Borek


My, potwierdzając poprzednie wpisy dodamy tylko: „Dziękujemy za dzień 21 maja 2011r. za wysiłek, jaki włożyliście w to, aby był najpiękniejszym dniem w naszym życiu”.
Buziaczki 😀

Ania i Grzegorz Winniccy


Kochany Panie Mironie!
To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu i tak jak już mówiłam po weselu „byliśmy sobie pisani Panie Mironie!”. Spotykaliśmy się przypadkowo kilkakrotnie, aż w końcu w odpowiednim momencie zdecydowaliśmy się a Pan miał jeszcze o dziwo nasz termin wolny 😀 Wraz z Didżejem stworzył Pan niesamowitą atmosferę tego dnia! Wszyscy goście byli zachwyceni, goście z Warszawy, Krakowa, Szczecina i innych regionów Polski bardzo nam gratulowali wyboru a przyszli młodzi żałowali, że terminy które wybrali na swoje wesela ma Pan już zajęte 🙂 My jako Młodzi nie musieliśmy się już o nic martwić, wszystkim się Pan zajął! (teraz wiem, że miał Pan rację z tymi tajemnicami, ponieważ niejednokrotnie starałam się z Pana wyciągnąć dokładny scenariusz wieczoru, ale Pan się nie poddał i całe szczęście :))) Wszyscy nasi Goście byli jednogłośni –„ Najlepszy DJ i wodzirej !” „Najlepsze Wesele na jakim byli w życiu!” Muzyka przygotowana tak perfekcyjnie że ludzie nie chcieli schodzić z parkietu. Doskonale bawili się i starsi i młodsi gdyż często włączał się Pan do tańca gości, swoimi zabawami i słowami bezbłędnie zachęcał gości do zabawy. Ostatni goście opuszczali salę o 10 rano!!! Dzięki Panu nasze wesele było takie jak sobie wymarzyliśmy a nawet lepsze!!! Niestety żadne słowa nie wyrażą tego jak bardzo jesteśmy wdzięczni 🙂
Gorąco Pozdrawiamy!

Kasia i Bartek Hrabscy


Panie Mirku!

Chcielibyśmy bardzo podziękować Panu i Didżejowi Maksowi za super poprowadzenie naszego wesela.Jesteśmy ogromne szczęśliwi, że to Pan własnie poprowadził nasze wesele, i teraz nie wyobrażamy sobie innego prowadzenia i oprawy muzycznej 🙂 Pan Miron czuwał nad tym aby zawsze się coś działo. Muzyka i zabawy były super na wysokim poziomie o czym świadczyły rozmowy z gośćmi weselnymi gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. A najlepiej bawił się chyba dziadek Wawrzyniec mimo swoich prawie 90 lat 🙂 Pan Mirek doradził nam również dużo w kwestii wesela za co chcielibyśmy serdecznie podziękować. Lepiej trafić nie mogliśmy.
Pozdrawiamy

Joanna i Marcin Kijanko


Panie Mirku
Dziękujemy za wspaniale poprowadzone wesele, piękną muzykę, świetnie poprowadzone tańce integracyjne i super klimat który Pan stworzył.
Naprawdę piełen profesjonalizm połączony z poczuciem humoru.
Z całego serca polecamy i jeszcze raz pięknie dziękujemy.

Agnieszka i Jarosław Piotrowscy


Szanowny Mironie,
Gdyby nie przypadek, nasze drogi nigdy by się nie spotkały, a wesele mogłoby być jednym z wielu, na którym każdy z Nas już kiedyś był 😉 Orkiestra z niewiadomym repertuarem i goście czekający na coś 😉 No właśnie, Na co? Jesteśmy szczęśliwi, że stało się inaczej 😉 Dzięki Tobie Mironku, nasze wesele przybrało inny wymiar, to było coś niesamowitego, zaskakującego coś, czego nigdy przedtem nie przeżyliśmy;) Jesteśmy tym bardziej szczęśliwi, że stało się to właśnie na Naszym Weselu;) Doskonale dobrany repertuar, który podbił serca nasze i gości, zabawy, które przysporzyły kupę śmiechu, niespodzianki (nadzwyczaj oryginalne), ale o tym, szaaa 😉 Nie zdradzimy tej tajemnicy, sami zobaczycie jak tylko Miron pojawi się na Waszym weselu;)
Wielkie dzięki Miron za świetną zabawę i niesamowite wrażenia!!!
Dziękujemy i przesyłamy gorące buziaki:-*:-*

Paulina i Tomasz Skowron


Zespól Wodzireja Mirona – zdecydowanie polecamy!
Doskonały kontakt z gośćmi. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Wielka kultura osobista i od początku do końca super zabawa. Rewelacyjne tańce, super weselna muzyka dla wszystkich a w przerwach na posiłki fajne melodie. A walc po północy? Ech… Niezapomniane wrażenia!
Bardzo Wam dziękujemy i polecamy wszystkim którzy chcą mieć piękne wesele – bo my jak i nasi goście wybawiliśmy się za wszystkie czasy…
Ps: Osobne pozdrowienia dla Dj Igi :*

Beata i Paweł Mikłasewicz


Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować wodzirejowi Mironowi i Didżejowi Maksymilianowi za wspaniałą organizacje naszego wesela. Oglądając zdjęcia z naszego wesela wszyscy wspominają wspaniałą zabawę i ból nóg od tańczenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zorganizowanych i przygotowanych zabaw i konkursów wykonanych na bardzo wysokim poziomie. Mając małe dziecko nie bylibyśmy w stanie bez pomocy wodzireja Mirona tak wspaniale zająć się gośćmi.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy !!!

Agnieszka i Sławomir Ratajczak


Panie Mironie !
Dziękujemy bardzo za poprowadzenie naszego wesela. Było to najlepsze wesele na jakim kiedykolwiek byliśmy, dzięki tak wspaniałemu prowadzącemu. Wszyscy goście byli zachwyceni świetną zabawą i dobrą muzyką. Żałujemy, że trwało to tylko jedną noc. Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na jakiejś imprezie 🙂
Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy!

Iwona i Dawid Poszelężny


W związku z tym iż przebywamy za granicą, organizację naszego wesela zleciliśmy konsultantce ślubnej, która oznajmiła nam: „Mam dla was coś na topie – lepszego niż orkiestra” 😉 Jej już dziękowaliśmy, a po ochłonięciu chcielibyśmy serdecznie podziękować Tobie Mirku i Twojemu Didżejowi za wspaniale prowadzoną zabawę weselną. Wodzirej Miron okazał się niesamowicie przemiłą osobą, której naprawdę można powierzyć w ręce oprawę tak ważnego w życiu dnia jakim jest wesele. Do dziś brakuje nam słów, aby opisać to wszystko co wraz z Gośćmi przeżyliśmy. Zapewnił on Wszystkim moc niesamowitych wrażeń pod postacią cudownej oprawy muzycznej, światła, różnych tańców oraz niespodzianek dla dzieci i dorosłych z tancerkami Bollywood włącznie 🙂 Z pomocą tego wszystkiego nasze wesele zamieniło się w bajeczne miejsce gdzie goście (szczególnie z zagranicy) młodzi jak i starsi bawili się do białego rana. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę a datę Naszego wesela 23 października 2010 roku będziemy wspominać bardzo długo z uśmiechem na twarzy, dreszczem emocji i łezką wzruszenia… 🙂
Pozdrawiamy i polecamy

Aneta i Bartek Borowiak


Wesele z Wodzirejem Mironem to świetna zabawa 🙂
To nie tylko nasze zdanie ale i wszystkich naszych gości. Ciekawe tańce przeplatane zabawami w dobrym smaku i z humorem nadały naszemu przyjęciu swoistego, ciekawego i niepowtarzalnego charakteru. Wodzirej Miron to stuprocentowy profesjonalista, którego możemy z czystym sercem polecić każdej Młodej Parze.
Dziękujemy bardzo.

Baeta i Daniel Hoffmann


Kochany Mireczku! Bardzo chcieliśmy podziękować Ci za super zabawę. My jak i goście nigdy nie zapomnimy naszego wesela, które tak wspaniale poprowadziłeś, z dużą klasa dawką humoru i mnóstwem niespodzianek. Szczerze polecamy Mireczka który potrafił rozkręcić nawet moją babcię (a to nie jest łatwe – uwierzcie mi 🙂
Pozdrowionka.

Pozdrawiamy Grażyna i Grzegorz
Fotografia ślubna


Wodzirej Miron to rewelacyjne wesele pod każdym względem. Wasi goście na pewno nie zaznają chwili nudy. Program imprezy prowadzony jest przez Mirona według życzeń i wskazówek Państwa Młodych. Doskonałą oprawę muzyczną serwuje Maksymilian – zna się na tym co robi! My z ekipą mamy podczas tak zorganizowanych wesel świetne ujęcia i ciekawe momenty zarejestrowane dla tych, którzy są sprawcami wszystkiego – czyli dla Pary Młodej! Polecamy!
Miron, życzymy Ci wielu szalonych pomysłów na kolejne zabawy!

Kasia i Marek Grzelachowscy


Dziękujemy Wodzirejowi Mironowi za poprowadzenie naszego wesela. Za rozruszanie naszych gości i wprowadzenie super klimatu od początku do końca imprezy. Za dostosowanie się do naszych oczekiwań i dobranie muzyki dzięki której parkiet pękał w szwach, nogi bolały od tańca a zachwytom gości nie było końca 🙂 Dostaliśmy po weselu sporo esemesów od gości ,że się wspaniale bawili. Polecamy Pana Mirka bo to profesjonalista, którego propozycji warto słuchać bo naprawdę zna się na tym co robi 🙂
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY !

Justyna i Mirosław Woszczyk


To było naprawdę piękne i nie zapomniane wesele… My i nasi goście byliśmy pod wrażeniem Pana Mirona. Oprawa wesela przeszła nasze wszelkie wyobrażenia. Dziś wiemy ,że bez Pana udziału wesele nie byłoby tak udane. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę do białego rana…
Pozdrawiamy serdecznie.

Wioleta i Adrian Konsik


Fantastyczny, nie do podrobienia, jedyny w swoim rodzaju wodzirej 😉 Chociaż mieliśmy tylko polecenie od znajomej a żadnych filmików, którymi Pan Mirosław, by się reklamował, gdyż stronka jeszcze nie istniała. Po rozmowie telefonicznej stwierdziliśmy, że nasze wesele nie może się odbyć z kimś innym 😉 Mało tego – nie spotkaliśmy się ani razu przed weselem – bo wszystko załatwiliśmy mailowo i telefonicznie. Na naszym weselu rozpiętość wiekowa była duża i wszyscy bawili się ] doskonale. Wesele było naprawdę fantastyczne. Ludzie prosili o wizytówki, których pan Miron zapomniał 😀 ale kontakt mają. I tak np. pani kucharka z domu weselnego poleciła go komuś w swojej rodzinie bo bardzo jej podobała się muzyka… Kolega, który jest kelnerem i ma na swoimi koncie mnóstwo wesel, powiedział, ze takiej zabawy i wspólnych tańców to on jeszcze nie widział, nie wspominając o innych atrakcjach. Cóż tu dużo mówić – szczerze polecamy 😉 A… i gorące pozdrowienia dla Dj Igi bo cudowne wesele zawdzięczamy im obojgu.
Dziękujemy serdecznie

Teresa Reichert


Panie Mirosławie.
Wielkie podziękowanie za profesjonalne poprowadzenie Przyjęcia po prymicyjnego. Super atmosfera, odpowiedni dobór muzyki, wspaniałe zabawy i to wszystko bez kropli alkoholu. Goście byli zachwyceni – a to najważniejsze. Osobne podziękowania od syna – księdza Adama.

Natalia i Darek Kohnke


O weselach z prawdziwym wodzirejem tylko słyszeliśmy… A po rozmowie z Panem na targach byliśmy pewni że tego szukamy. Nikt oprócz najbliższych nie wiedział, że wesele będzie bez orkiestry. Najpierw wszyscy zaskoczeni a potem oooo…że jeszcze takiej zabawy nie widzieli 🙂 Korowód ,extra wspólne tańce, przedstawianie gości… To było the best! Niepowtarzalna atmosfera którą Pan stworzył wraz z Didżejem i radosny nastrój udzielił się wszystkim… Polecamy grupę Wodzireja Mirona każdemu kto chce mieć wesele na wysokim poziomie – oryginalne i eleganckie. Na pewno nie będziecie się martwić o nic. Od propozycji na pierwszy taniec przez muzykę i to co dzieje się na sali, ani o rodzaj prowadzonych zabaw czy oczepiny. Wszystko pierwsza klasa! Dodatkowo jeszcze wiele cennych wskazówek odnośnie organizacji samego przyjęcia… i co ważne dla nas , że Wodzirej nie namawiał do picia ! 🙂 Jeszcze raz od serca… Pięknie dziękujemy !

Kasia i Przemek Sucheccy


Każdy kto pozna wodzireja Mirona już przy pierwszym spotkaniu przekona się, że to bardzo miły, zawsze uśmiechnięty, pełen pomysłów gość… 🙂
Przed spotkaniem z naszym wodzirejem mieliśmy swoją wizję wesela a po spotkaniu okazało się, że jest to 50 % tego co może być na weselu . Zdaliśmy się całkiem na Jego wyczucie. I nie myliliśmy się. Gdy zobaczyliśmy Wodzireja czekającego na nas przed salą, we fraku, a potem piękne powitanie to wiedzieliśmy, że wszystko będzie super bo angażuje się Pan całym sercem i kocha to co robi 🙂
Jesteśmy bardzo szczęśliwi ,że nasze wesele było o niebo lepsze niż myśleliśmy. Tańce – REWELACJA! My i goście zadowoleni jesteśmy „na maxa”.
Jeszcze raz dziękujemy za piękne wesele. Serdecznie pozdrawiamy.

Madzia i Sławek Wajman


Chcieliśmy serdecznie podziękować Panu Mirkowi i jego Didżejowi za mega świetne wesele. Znamy się już jakiś czas i wiedzieliśmy,że możemy na niego liczyć, ale to jak poprowadził nasze wesele przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Wszyscy goście byli bardzo, zadowoleni i zapewnili ,że tak jak my również będą Was polecać wśród swoich znajomych 🙂 Jesteśmy bardzo wdzięczni, ponieważ chcieliśmy, aby ten dzień był godnym zapamiętania dla nas jak i dla naszych gości… i był ! W organizacje włożyliśmy dużo serca i poświęcenia, bo miał to być „Nasz Dzień”, a dobra muzyka i dobry prowadzący to wiele znacząca kwestia, dlatego bez Pana mogłoby się nam to nie udać do takiego stopnia jak to wyszło finalnie 🙂
Jeszcze raz z całego serca bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy przyszłym Parom Młodym.

Aneta i Gilbert Kieffer


To był wspaniały wieczór który… skończył się o 4-tej nad ranem 🙂 A to dzięki naszemu Wodzirejowi. Elegancja, takt , wyczucie gości, wyszukana muzyka, piękne tańce i „a kto się w styczniu urodził” w wykonaniu polsko-niemiecko-francuskim wypadły wspaniale. Jeszcze raz dziękujemy za uświetnienie naszej rocznicy.
Serdecznie pozdrawiamy życząc wielu sukcesów

Zuzia i Michał Kowalczyk


Panie Mirku!
To jak poprowadziliście nasze wesele to po prostu MASAKRA!
Zabawa z Wami to mega wspomnienia gwarantowane! Wszyscy bawili się doskonale – od dzieci przez młodzież na dziadkach kończąc… z nami na czele 🙂 Poprowadziliście wszystko tak jak to sobie wymarzyliśmy i uzgodniliśmy. Profesjonalizm w każdym calu. Począwszy do ubioru poprzez prowadzenie super tańców i zabaw na oczepinach i muzyce kończąc.
Poprostu WIELKA Klasa !!!
Dziękujemy serdecznie!

Uczniowie Klas Trzecich Gimnazjum nr 1


Był Pan niewątpliwą niespodzianką którą załatwiła nam Pani Dyrektor! Bardzo dziękujemy Panu za wprowadzenie super klimatu na naszej imprezie szczególnie za oryginalne tańce a Panu Didżejowi Grzesiowi za super muzykę.

„Wielce Szanowny Panie,
Proszę łaskawie przyjąć od organizatorów V Parafialnego Festynu Rodzinnego Parafii pw. Jana Chrzciciela oraz stowarzyszenia „Święty Jan Chrzciciel” w Międzyrzeczu oraz osobiście od nas, najserdeczniejsze podziękowania za wsparcie i bezinteresowną pomoc, jaka została nam udzielona przy organizacji festynu w dn.20 czerwca 2010r. Dziękujemy za przyczynienie się do stworzenia wspaniałej rodzinnej atmosfery, dobrej zabawy i integracji wszystkich mieszkańców miasta i gminy związanych z naszą wspólnotą, do powodzenia całego naszego przedsięwzięcia (…) Za wszystko to pragniemy wyrazić nasz szacunek i szczerą wdzięczność. Gratulując takiej postawy, okazanego serca i zaangażowania, życzymy Panu wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, dalszych osiągnięć i sukcesów, spełnienia planów, zamierzeń w życiu osobistym i zawodowym.
Jeszcze raz gorąco dziękując, łączymy wyrazy należnego szacunku i poważania.”

Agata i Edward Cepowscy


Panie Mironie!!!
Dziękujemy Panu bardzo za prowadzenie naszego wesela. Muzyka była super a przy tym atmosfera jeszcze lepsza. Stanowicie z Panem DJ Maksymilianem świetny zespół. Goście bawili się znakomicie a nawet Ci co nie lubią tańczyć… bo nogi same uciekały na parkiet. Tańce prowadzone przez Pana fajowe. Świetna zabawa do białego rana a później poprawiny poprowadzone też super. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy się bawić na uroczystości poprowadzonej przez Pana.
POLECAMY!!!

Ewa i Krzysztof Lewiccy


Dziękujemy bardzo za super oprawę muzyczną naszego wesela oraz wszystkie dodatkowe atrakcje. Bawiliśmy się świetnie do białego rana. Słowa uznania również od naszych gości. Życzymy wszystkim nowożeńcom tak wspaniałej zabawy na własnym weselu, czego gwarancją jest Wodzirej Miron – w każdym calu profesjonalista.
Dziękujemy!

Ania i Rafał Czechowscy


Pana Mirka polecił nam nasz kolega który był na weselu prowadzonym przez Pana i był pod wrażeniem z resztą tak jak my teraz 🙂 Bardzo dziękujemy za wspaniale poprowadzone wesele. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, muzyka, tańce, zabawa. Jednym słowem Super!!! Przy każdej możliwej okazji będziemy Pana polecać naszym znajomym.
Ps. A Macho wspominają wszyscy 🙂
Serdecznie pozdrawiamy.

Ewa i Grzegorz Wójcikowie


Nieduże, ale z klasą elegancją i poczuciem humoru. To naprawdę było najpiękniejsze wesele na jakim byliśmy. Dziękujemy tym bardziej, że było to Nasze wesele. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Goście będą wniebowzięci, zachwyceni i będą mówić, że takiego wesela jeszcze nie widzieli – bo tak u nas było. Dla mnie 1000% normy. Naprawdę dziękujemy z całego serca, szczególnie za cierpliwość i dopasowanie się do naszych niecodziennych wymogów.
A niespodzianka? Dłuuuuugo będziemy ją wspominać…

Uczniowie klas IV Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bobowicku


Studniówka ZARĄBISTA!
Muza super ,tańce odjazdowe…
Nic dodać nic ująć.
Niech żałują Ci co nie byli

Dziękujemy serdecznie.

Ola i Marcin Stanisławscy


Mimo, że nasze wesele odbyło się w zeszłym roku z wielką przyjemnością się wpisujemy.
Nareszcie ma Pan stronę 😉 NIEBANALNE WESELE? Dobrze trafiłeś!… Poskładajcie swoje marzenia a ja zamienię je w rzeczywistość… – Tak powinna brzmieć Pana reklama 🙂 I co tu pisać?… My lepiej trafić nie mogliśmy. U nas było wyjątkowo i z wielką klasą co jest niewątpliwą Pana zasługą i to zostanie w naszej pamięci…
WIEEELKIE Dzięki…

Marta Szlachtycz


30-ta rocznica ślubu moich wspaniałych Rodziców Marii i Jerzego Piątyszków. Miała to być kolacja w restauracji i muzyka z „wieży” bo tak chciała moja mama. Ale ja Postanowiłam zrobić Jej niespodziankę prosząc o poprowadzenie Pana Mirka, który bardzo fachowo podszedł do imprezy bo najpierw mnie „wyspowiadał” o wszystkie szczegóły dot. Rodziców, nawet to w jakim kościele brali ślub i o której godzinie i dopiero kiedy witał gości zobaczyłam do czego to było potrzebne. Piękna przemowa w kierunku gości jak i samych Jubilatów tejże rocznicy zrobiły na nas i gościach ogromne wrażenie tak jak zabawianie gości poprzez śpiewy biesiadne przy stole jak też przeróżne wspaniałe kawałki muzyczne przypominające młodość moich rodziców. Cały czas zadziwiał nas jakimiś nowymi atrakcjami szczególnie tańcami i melodiami z różnych stron świata co się wszystkim bardzo podobało. I tak z małej, kameralnej imprezy zrobiło się super przyjęcie które skończyło się o trzeciej nad ranem a możemy to zawdzięczać tylko naszemu Wodzirejowi 🙂
Bezwzględnie POLECAM tym którzy chcą mieć imprezę w dobrym stylu.

Uczniowie klas trzecich LO im. Święcickiego w Międzyrzeczu


Co by tu nie napisać to i tak nie odda atmosfery naszej Studniówki.
Było po prostu THE BEST co jest niewątpliwa zasługą Pana Wodzireja Mirona który prowadził nasz Bal Studniówkowy . Prawie wszyscy pierwszy raz zetknęliśmy się z taką mnogością tańców. Piękny walc a potem dobra muzyka i super tańce (Irlandzki, Kankan i inne) które przyjęliśmy z wielkim entuzjazmem. Wszyscy stwierdzili zgodnie, że mieliśmy najlepszą Studniówkę w historii LO!
Dziękujemy jak można najpiękniej!

Ola i Rafał Kuzar


Uroczy Kościółek i Pałac w Ojerzycach oraz Wodzirej weselny to było przed ślubem moje marzenie. Jakże się cieszymy, że się spełniło.Pana Mirka poleciła nam koleżanka mojej mamy. My mieszkamy we Wrocławiu a więc wszystko uzgadnialiśmy mailowo i telefonicznie. Niezwykle ważne było dla Nas to, aby wszystko zostało poprowadzone z pełną klasą i profesjonalizmem. Nie zawiedliśmy się i jesteśmy pewni, że takich wodzirejów jest „jak na lekarstwo”. Zadowoleni nie byliśmy wyłącznie my sami – nasi goście do dzisiejszego dnia z uśmiechem wspominają wspólne tańce z nauką Zorby.
Dziękujemy za upiększenie tego wyjątkowego dla Nas dnia. Serdecznie polecamy!

Asia i Darek Skarżyńscy


Zawsze kojarzyliśmy Pana z dyskoteką, muzyką klubową i prowadzeniem imprez masowych. Dopiero nasza koleżanka Anita powiedziała nam że wesela to Pana żywioł. Panie Mirku! Pięknie dziękujemy za oprawę muzyczną naszego wesela 🙂 Zabawa na wysokim poziomie porywająca nawet osoby starszego pokolenia. Piękne powitanie gości wspaniały dobór repertuaru, każdy z gości czuje się dobrze i jest mile wyróżniony.Zabawy weselne z wyczuciem i smakiem. Prowadzący o wielkiej kulturze osobistej jest niesamowicie sympatyczną osobą a do tego… sam umie śpiewać (śpiewy przy stole) no i super oczepiny. Goście bawili się wyśmienicie. Nawet do dziś wiele osób nam mówi, że jeszcze na tak pięknym weselu się nie bawili ! Poprawiny były jeszcze lepsze…
Pozdrawiamy serdecznie
Szczęśliwi małżonkowie

Marta i Frank Musial


Płacąc zaliczkę za wesele wraz z obsługą muzyczną na Zamku w Łagowie nie wiedzieliśmy kto będzie prowadził nasze wesele. Dopiero trzy tygodnie przed weselem Pani Viola dała nam tel. do Pana. Dziękujemy za elastyczność i cierpliwość (nasze bombardowanie mailami i telefonami) za wiele podpowiedzi dot. samej uroczystości za ciekawy scenariusz weselny, oryginalne oczepiny i tańce (znakomita integracja narodowości) Dziękujemy bardzo Panu i Pana Didżejowi za wyszukaną muzykę i utwory na życzenie nasze i Naszych gości. Mąż, żałował że nie może z Panem pożartować gdyż jego polski jest „zero” a Pana niemiecki nieduży:) Szkoda tylko, że nie posłuchaliśmy Pana i nie wzięliśmy profesjonalnego fotografa.
Jeszcze raz pięknie dziękujemy i życzymy sukcesów

Ania i Tomek Walczak


Wodzirej Miron to bardzo sympatyczny pan, od razu widać, że ma bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o prowadzenie imprez. Zaplanował każdy punkt naszego wesela, słuchając naszych propozycji i sugestii. Pan Miron cały czas „czuwał” nad zabawą. Gdy goście sami się bawili, to im nie przeszkadzał, ale gdy tylko pojawiła się odpowiednia chwila wchodził do akcji ze swoimi tańcami czy konkursami. Podobało nam się też że Dj zagrał wybrane przez nas utwory. Bardzo się cieszę , że udało nam trafić na Pana Mirona. (Dzięki Pani Joli z Domu Kultury) Myślę, że najlepszą rekomendacją będą opinie naszych gości, którzy twierdzą, że się bardzo dobrze bawili… Korowód weselny ,tańce, śpiewy… Babcia mi powiedziała: „Aniu – Na wielu weselach byłam ale tak pięknej muzyki i oczepin nie widziałam!” I jak tu pięknie nie dziękować? Serdecznie Was Pozdrawiamy.

Karolina i Piotr Bukowski


Panie Mironie!
Jesteśmy BARDZO, BARDZO zadowoleni ! WIELKIE dzięki za poprowadzone naszego niewielkiego ale super wesela, dobrą muzykę, super klimat i tańce do białego rana…
Pozdrawiamy

adminRekomendacje