O mnie

Nazywam się Mirosław Dajworski

foto_1Jako wodzirej, Dj i konferansjer z pasją zajmuję się artystyczno-muzyczną obsługą imprez. Tu powinienem tak jak inni Didżeje i Wodzireje na swoich stronach internetowych, napisać, że wodzirejstwo to całe moje życie, że jak się urodziłem to do ręki dano mi mikrofon a zaraz potem włożono na głowę słuchawki. Mógłbym też napisać że w domu mam 2000 płyt a na ścianach wywieszone są dyplomy z zawodów Didżejów, że poprowadziłem 500 imprez obowiązkowo zamieszczając wspólne fotografie ze znanymi osobistościami z tychże imprez…

Tu Was rozczaruję. Początki mojej przygody a zarazem pracy z szeroko pojętą muzyką, były o wiele bardziej skromne i wcale nie łatwe tj…. wieża Technics i dyskoteki na salach wiejskich… 🙂 W międzyczasie robiłem różne rzeczy i nigdy nie pomyślałem, że moja pasja i hobby staną się kiedyś moją profesją. Zachęta rodziny i przyjaciół oraz zadowolenie pierwszych klientów utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest to właściwy kierunek. Dziś dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafię w sposób atrakcyjny i dynamiczny poprowadzić każdą imprezę o charakterze tanecznym i integracyjnym a moją specjalnością są wesela i bale.

Jako Wodzirej nie zatrzymałem się w miejscu. Swoje sukcesy zawdzięczam kształtowaniu niezbędnych umiejętności na kursach i warsztatach szkolących profesjonalnych wodzirejów. Twierdzę, że na imprezie najważniejsza jest dobra muzyka tj. najlepsze utwory polskie i zagraniczne w oryginalnych wersjach i wodzirej prowadzący przyjęcie. Bo wodzirej to coś więcej niż orkiestra. Wodzirej to osoba która godnie reprezentuje gospodarzy. Swoją osobą oraz specjalnymi tańcami, rekwizytami i zabawami sprawia, że goście zaczynają otwierać się na siebie i dobrze się bawią.

Cel który stawiam sobie jako Mistrz ceremonii na każdej imprezie to udana zabawa, która pozostawia po sobie dobre wspomnienie i nikomu nie przynosi wstydu, a nam następnych klientów 🙂 Bez względu na to czy wesele jest duże czy kameralne zawsze wkładam w nie tyle samo serca i energii co sprawia, że każde jest wyjątkowe, czyli takie jakie powinno być zawsze.

Moje motto to:

Chcesz mieć wspaniałą, udaną, imprezę?

Nie inwestuj w alkohol – zainwestuj w dobrą muzykę i profesjonalnego wodzireja!

Bukowiec, 20 września 2010 roku

adminO mnie